Orel Přelouč

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
Orel Přelouč
www.orelprelouc.cz

Informace k nové sezóně 2021/22

Informace k nové sezóně 2021/22

Po více jak roční odmlce se rozebíhá nová florbalová sezóna a Orel Přelouč se jí zúčastní s pěti týmy. Doufáme, že tento ročník konečně proběhne kompletní a bez přerušení. Ligové zápasy ve všech soutěžích začínají na přelomu září a října, proto se pravidelné tréninky budou konat už od začátku září. Orel Přelouč má týmy v téměř všech věkových kategoriích, tudíž uvítá každého zájemce o florbal bez ohledu na věk. Pro nové hráče nebo rodiče, kteří chtějí přivést své dítě ke sportu, jsou na konci článku kontaktní informace. Následuje stručný přehled týmů Orla Přelouč a soutěží, ve kterých působí.

Muži A – Regionální liga mužů:

Áčko mužů již několik let úspěšně účinkuje v regionální lize. Pod tuto ligu spadá relativně velká část Severního a Východního Česka, proto jsou soupeři velmi rozmanití. Tuto sezónu Orla čekají klání mj. s týmy z Hradce, Pardubic, Chrudimi a Náchoda. 
Domácí turnaje pak pořádáme za účasti našich borců v městské hale 30. října 2021, 18. prosince 2021 a 29. ledna 2022, vždy start od 9 hodin.​

Dorost - 3. liga dorostenců (roč. nar. 2005-2006):

Oproti minulým ročníkům se dorostenci utkají s větším počtem celků, konkrétně s 11 dalšími týmy, zápasy tak budou rozmanitější a pestřejší. S  každým sehrají v průběhu sezóny 2 zápasy. V této lize účinkují celky z Hlinska, Chrudimi, Chlumce, Litomyšli a 2 týmy z Pardubic.

Domácí turnaje pak dorost pořádá v městské hale 3. října 2021, 5. prosince 2021 a 26. března 2022, všechny tři turnaje za účasti všech celků od 9 až do 16 hodin.

Starší žáci – Liga starších žáků (roč. nar. 2007-2008):

V kategorii starších žáků (mohou hrát a u nás i hrají děvčata) se liga opět pořádá osvědčenýmsystémem tzv. výkonnostních košů, mezi kterými se dle aktuálních výsledků po odehraném kole sestupuje a postupuje. Konkrétní soupeři tedy dopředu na celý rok nejsou přesně známi, ale na turnajích by se postupně měli potkávat čím dál tím více výkonnostně vyrovnaná družstva.

Doma se pak starší žáci a žákyně představí na celodenních turnajích od 9 do 16 hodin postupně 28. listopadu 2021 a 20. března 2022. 

Elévové – Pardubický přebor elévů (roč. nar. 2011-2012):

V této krajové soutěži elévů (hrají v hojném počtu i děvčata) se naše holky a kluci utkají z dalšími 10 týmy z Pardubic, Jablonného, Orlicka-Třebovska, Svitav a Litomyšli. V této kategorii se hraje systémem 3 hráčů + brankář na zmenšeném hřišti. Jedná se o rychlejší a akčnější verzi florbalu. 

V Přelouči pak bude tento rok turnaj elévů 4. prosince, v dalším roce pak 12. února, a to vždy od 10 do 14 hodin.

Přípravka - Pardubická liga přípravek (roč.nar. 2013 a mladší):

Orel Přelouč bude nově účinkovat také v lize přípravek, což je nejmladší florbalová kategorie. Soutěž se sestává z jedenácti týmů, především z několika týmů z Pardubic. Dále zde účinkují celky ze Skutče, Orlicka-Třebovska a Chrudimi. Podobně jako u elévů se hraje systémem 3 hráčů a brankář a hraje se na speciálně zmenšené branky. Turnaj na domácí půdě proběhne 27. března 2022.

Na závěr článku pak připomínáme všem dalším zájemcům a zájemkyním o florbal, že i pro novou sezónu bude každý trénink v městské hale za Fontánou v září náborový, a to do všech kategorií.Znamená to, že kdokoliv si může přijít na trénink zkusit potrénovat a zahrát, a to i bez výstroje (včetně zájemců o gólmanskou pozici) - k dispozici je k zapůjčení jak příslušná florbalka, tak výbava pro gólmana.

Tréninky budou pravidelně s tímto rozpisem:

Přípravka až mladší žáci - v úterý a čtvrtek 16:00-17:30,

Starší žáci a dorost - v úterý a čtvrtek 17:30-19:00,

Muži - v úterý a čtvrtek 19:00-20:30.

Bližší informace pak získáte na telefonu 732 610 593, nebo na nástěnkách oddílu u Orlovny, u parku u Záložny, na Náměstí 17. listopadu či v městské sportovní hale.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 4189
Posledních 30 dnů: 56 | Posledních 7 dnů: 15 | Poslední den: 2

© 2022 Orel Přelouč | Všechna práva vyhrazena | kumstyr@atlas.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne